Nová kolekce australských boho svatebních šatů je konečně už i v České republice! Exkluzivně ji má svatební salon MOMENTY, který najdete nedaleko Brna. Ideální pro nevěsty, které nechtějí přezdobené šaty s obrovskými nafouklými sukněmi a obručemi.

 

Jsou originální, sexy, výjimečné a pohodlné!

To co my holky očekáváme od svatebních šatů je konečně reálné! Vždy tu bylo nějaké mínus, většinou byly šaty hodně těžké, nedalo se v nich dlouho vydržet, nedalo se v nich pohodlně hýbat a vůbec fungovat, to snad jen pár hodin. To je asi největší výhoda šatů v této nabídce. Jsou z nádherných a lehoučkých materiálů.

Sama jsem jich několik vyzkoušela a říkám velké wooow! Důraz je kladen hlavně na kvalitní materiály, které poznáte na první pohled a sáhnutí, každý rok jsou tu nové neobnošené modely, tedy je pořád z čeho vybírat. Použity jsou nádherné krajky, letos je velkým hitem 3D efekt. To jsou třeba šaty poseté krajkovými květy, lístky,motýlky, tento efekt vypadá skvěle a jsou zkrátka jiné.

Velký výběr je tu ve velikostech 34 – 44. Samotné šaty jsou velmi ženské, každé jsou jiné a každé zdůrazní jinou část postavy. Některé šaty jsou více sexy, jiné zase víc zahalené, záleží na tom, co preferujete právě vy. Mně osobně se líbí odhalené záda a dlouhý rukáv.

Pak jsou tu extra sexy kousky na které musí být odvaha, ale je mi jasné, že se najde spousta z vás, které do toho půjdete! To je na tom super, že každá jsme jiná a každá bychom si tu vybraly. A každá v nich budete nádherná, to mi věřte! Tato kolekce neskutečně lichotí postavě a jak už jsem psala, každý typ postavy si tady najde svůj model.

Momentálně je v salonu asi 30 nových modelů a spousta dalších. Šaty si tu můžete půjčit, ale i koupit. Čeká na vás příjemný a krásný svatební salon, kde je dostatek místa i pro váš doprovod s kterým se počítá. Při výběru svatebních šatů to bez kámošek ani nejde.:)

Salon Momenty najdete v Tišnově na ulici Kláštěrská 1914.

MOMENTY/ facebook

MOMENTY/ web