Tramtadadá, mám skvělou zprávu pro všechny ty, kterým se leskne čelo jako zrcadlo!

A nejen čelo, však to znáte… Mastná pleť je sice výhrou, co se vrásek týče, ale někdy nás dokáže pěkně pozlobit. My máme ovšem svoje „fígle“, jak se nehezkého lesku zbavit!

Oba přípravky, o kterých chci napsat, jsou od známé značky Benefit. Tato kosmetika se stává stále více oblíbenou, nabízí totiž výrobky, které opravdu fungují a myslí na vše.

image

POREfessional PRO Balm je jeden z nejprodávanějších produktů značky Benefit. Vím proč, sama ho používám už dlouhou dobu. Je to v podstatě takový „zmizík“ na rozšířené póry, které zlobí mastnější pleť. Můžete ho používat jak pod make-up, tak i na něj. Já ho aplikuji lokálně, tedy jen na místa, kde vím, že se přes den lesknu, takže čelo, nos a oblast kolem nosu. Stačí nanést opravdu malinké množství a po zbytek dne se nebudete s žádných leskem na obličeji trápit.  Konzistence připomíná podkladovou bázi. Po nanesení se pleť ihned vyhladí a zmatní. Doporučuji pouze na mastnější pleť, protože vysušuje.

image

Mladší brácha POREfessional Agent Zero Shine není ještě tak dlouho na trhu, ale taky boduje!

Agent Zero Shine je nejlepší varianta do Vaší kabelky. Jeho praktické, uzavíratelné balení se štětečkem, je promyšlené do detailu. Pudr se jednoduše nasype do víčka a štětcem, který je umístěn ve spodní části balení, se přepudrujete. Používám ho opět lokálně na lesklé části obličeje. Mám ho pořád v kabelce, balení je totiž celkem maličké, takže zbytečně nepřekáží.

image

Pudr je sypký a má jemnou tělovou barvu, přesto by měl být transparentní. Při nanesení ho skoro necítíte a hlavně nevidíte, jen Vám zmatní pleť. Řekla bych, že v působení vydrží určitě kratší dobu, než balzám uvedený výše. Parfemace není žádná u obou produktů.

Používáte je? Jakou máte zkušenost?

Benefit prodává exkluzivně parfumerie SEPHORA, kterou najdete v OC Olympia Brno.

ODKAZ: SEPHORA/web
ODKAZ: SEPHORA/facebook

Facebook českého zastoupení: BENEFIT COSMETICS CZECH REPUBLIC