Musím Vám představit vůni, do které jsem se doslova zamilovala. A to se jen tak nestává, nevoní mi kde co…

Parfémům jsem věrná, střídala jsem jen dva parfémy – na zimu a na léto opravdu přes 10 let.  Ovšem tento parfém nevoní pouze mně, protože je to celkem nedostatkové zboží. Sotva se dostane do parfumerie, ihned se po něm zapráší.. Už si ho užívám druhým rokem a voním se s ním po celý rok, tentokrát nerozlišuji léto a zimu. Prostě se ho nechci ani na chvilku zbavit!:)

image

Boucheron Quatre má nádherný design flakonu. Lahvička je vytesaná z těžkého skla, typického pro výjimečné předměty. Nechybí dotek růžového zlata a bílého smaltu, který je propůjčen z bílé edice prstenu QUATRE. Na první pohled Vás upoutá právě prsten Quatre, který je vymyšlen jako uzávěr parfému. Vytvořen ze čtyř kroužků, které tvoří perfektní kombinaci a představují největší momenty v historii Boucheron.

Vůně sama o sobě je velmi odvážná a vyzývavá. Základem je cedrové dřevo, kašmír a pižmo, to vše obohaceno o kyselé odrůdy ovoce. Na léto se velmi hodí. Vůně není těžká, dlouho vydrží. Jeden den se s ní navoníte a cítíte ji ještě několik dní poté.

image

Hlava: esence hořkého pomeranče, brazilská zelená mandarinka, červený rybíz

Srdce: jasmín sambac, růže

Základ: cedrové dřevo, kašmír, pižmo.

Až půjdete kolem parfumerie Marrionaud, která tuto vůni exkluzivně nabízí, určitě si přivoňte, stojí to za to!

Parfém Boucheron Quatre koupíte v parfumeríích Marrionaud nebo na e-shopu Sensualite.cz