Mám pro Vás pozvánku na akci ve stylu street food! Tentokrát to bude o burgrech, takže Vy všichni, kdo je zbožňujete zapište si datum.

Víte jak chutná Amerika?

Tu opravdovou můžete ochutnat na 1. česko-slovenským burger battlu, kde se utkají opravdoví mistři svého oboru.

Navštíví nás nejznámější český foodtruck Salt’n Pepa, oblíbená americká restaurace Eb Diners nebo třeba parta slovenských Coolňa boyz. Z Brna se můžete těšit na to nejlepší maso, zabaleném v slideru, z Mikrofarmy a další Vámi oblíbené producenty.

Můžete ochutnat originální slidery, americké drinky, přivítají Vás mažoretky, připraven je doprovodný program a samozřejmě vyhlášení toho nejlepšího burgeru festivalu. Vy rozhodnete, který producent získá vítězný titul. U vstupu získáte žetonek, který po ochutnávce vhodíte svému „top burgermasterovi“.

Proto neváhejte a doražte s prázdnými bříšky a dobrou náladou, dne 24.6. na Malou Ameriku v Brně, kde si od 10:00 nejen pochutnáte, ale i nakoupíte. A to na doprovodném FoodParku.

Oficiální zakončení festivalu je po vyhlášení výsledků, tedy v 18:00 hodin. Ovšem pozor! Burgery jsou u každého producenta  pouze do vyprodání zásob. Vstupné na akci je zdarma.