Taky občas tápete stejně jako já, když chcete někomu koupit dárek jen tak, nemusí to být zrovna k nějaké příležitosti, ale prostě jen tak, udělat radost. U některých lidí je to jednoduchý, vím, co koupit, ale u některých si vůbec nevím rady. Obzvlášť když máte třeba za úkol koupit dárek někomu, koho moc neznáte. Zrovna minulý týden jsem si to zažila. Naštěstí jsou v Brně místa, kde to jde vyřešit lehce. Teď budu spíš psát o dárcích pro nás, dámskou část. Pro chlapa je to vždy o něco lepší, v tomto případě je pár jasných tipů, který všem chlapům udělají radost.

V Brně máme jeden obchod, který je plný dárkového zboží a různých dekorací, jmenuje se IvaDekor a najdete ho na ulici Horova. Je tu hodně originálních výrobků, které jinde takto hezky pohromadě nenajdete, většina zboží pochází z dílen malých českých výrobců, který každý mají svůj „rukopis“.

K dostání jsou tu i oblíbené kvalitní vonné svíčky WoodWick, který jsou ručně vyráběný v USA. Ty mě zaujaly na první pohled. Mají moc hezký design a k tomu mi bylo řečeno, že když zapálíte jejich dřevěný knot, má efekt praskajícího krbu, na zimu super vychytávka pro ty z vás, kdo krb nevlastníte! Na výběr je z několika úžasných vůní. Seženete tu i více známé Yankee Candle.

Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, tak je tu teď hodně dekorací s vánoční tématikou, jako jsou andílci, lucerny, světýlka a plno dalšího. Tak se sem stavte až budete mít cestu. V období adventu bude otevřeno i v sobotu.

Víc fotek najdete pod článkem ve fotogalerii.

IvaDekor/ facebook

IvaDekor/ web/ eshop