Mám pro vás dnes pozvánku na jednu gastro-sportovní akci!

Kuchaři vymění vařečky za hokejky a rondony za dresy! Brno totiž hostí 4. ročník Gastro Hockey Cup!

Chcete vidět, jak na ledě válí kuchařské eso Přemek Forejt z Entrée Restaurantu? Jak s pukem míchá majitel Koishi Janko Martinkovič? A jakou ránu umí vypálit vinařský mistr Jaromír Gala? Teď máte možnost.

Už počtvrté se kuchaři z (nejen) brněnských restaurací převléknou do hokejových dresů a pro dobrou věc budou soupeřit o putovní pohár Jiřího Nedorostka. Čtvrtý ročník sportovně-společensko-gastronomicko-charitativní akce se bude konat v neděli 4. března v Brně od 10 hodin v Hokejové hale Úvoz. O pohár se utká 8 týmů složených převážně z personálu brněnských restaurací.

Pro návštěvníky je v ceně vstupenky připraveno bohaté občerstvení, které připraví zástupci zúčastněných týmů a dalších partnerů turnaje. „K ochutnání bude například asijské vepřové (PAVILLON), Tom Yum z KOISHI, basturma(sušené maso) ze zámečku v Hlohovci, guláš z Borgo Agnese, kanapky z Entrée, dezerty z Muffiny Brno,Park Lane Café a Žádný cukrbliky a další vybrané pochoutky.

Fanoušci se také mohou těšit na bohatou tombolu, v níž budou mít šanci vyhrát například vouchery na návštěvu restaurací a další atraktivní ceny. Turnajem bude moderátorsky provázet herec Tomáš Matonoha.

Výtěžek z turnaje bude věnován na dětskou chirurgii Fakultní dětské nemocnice Brno. Cena za vstupenku je 300 Kč, děti mají vstup zdarma.V ceně je zahrnuta neomezená konzumace připraveného jídla a pití.