Nedávno jsem vám v Brno Tips představila několik oblíbených květinářství a dnes v tom budu pokračovat. Nevím, jak vy holky, ale já květinářství a kytky odjakživa zbožňuju! Nejradši bych měla plný dům kytek. Kdysi to tak i bývalo, vypadalo to u nás, jako v džungli, ale jak přišli kluci, tak jsem na ně neměla tolik času a postupně mi začaly odcházet. Už jich doma není tolik, prostě tak na klid, abych je stíhala.:) Vázu s řezanými květinami si neodpouštím nikdy. Na jídelní stůl u nás patří.

No a kam na kytky v Brně vyrazit? Tady máte další moje tipy!

image image image image

Rosebud

Milé květinářství na Gorkého ulici, kousek od centra, si v Brně už vybudovala svoje jméno. Dělají nádherné vazby kytek, jejich „rukopis“ poznáte na první pohled. Krom řezaných kytek tady pořídíte i hrnkové květiny a dekorace do domu. Všechno co si v Rosebud pořídíte má nápad a je neokoukané, zkrátka jiné. Tak se tam nezapomeňte stavit!:)

Rosebud/ facebook

 

image image image image

Carmen Flora

Květinářství Carmen Flora najdete v Nákupním centrum Královo pole, kde mají velikou prodejnu. Já tam chodím hlavně na jejich krásné dekorace. Výzdobu mají vždy překrásně udělanou a já jsem pak v pasti a nevím, co si domů pořídit, protože je povedené všechno. Mají tu i svůj svatební koutek, tak pokud mě čtou budoucí nevěsty, běžte se mrknout na jejich nabídku.

Carmen Flora/facebook

 

image image image image

Aromatique Lavande

Útulné květinářství ve stylu provence na vás čeká na ulici Jiráskova, kousek od Marinády. Moc příjemný obchůdek, kde najdete krom kytek i plno dárečků, pokud byste rádi někoho obdarovali. Je tu velký stojan s oblíbenými svíčkami Yankee Candle, ideální teď na podzim a provoněné dlouhé večery.

Aromatique lavande/ facebook