Dnes to bude něco pro vás, moji milí sushi lovers!:)

A věřím, že je vás tu hodně! Vzhledem k tomu, že je Brno celkem malý město, tak už určitě všichni máte svý místa, kam v Brně na sushi chodíte. Popravdě, není jich moc. Znám místo, které nám ovšem tento nedostatek zcela vynahradí. Je to restaurace Mori Restaurant and Lounge a teď nově její 3f by Mori.

Něco podobného jako 3f by Mori Brnu totiž chybělo. Proč 3f? Jednoduše proto, že si tu můžete dát fresh fast food. Tedy bleskurychle si tu dáte čerstvé sushi a další japonské dobroty, jako je třeba salát z mořských řas, kterému jsem já osobně docela propadla. Jestli jste ho ještě neměli, určitě vyzkoušejte. Řasy vás osvěží a jsou zdravý.

Na výběr zde máte už z několika nachystaných krabiček plných sushi, který si můžete sníst přímo v bistru nebo si ho vezmete sebou a dáte si ho třeba v práci nebo doma. Sushi se chystá i přímo před vašima očima, tak máte jistotu, že je opravdu čerstvé. Ceny jsou přijatelné.

Zatím je bistro stále ve zkušebním provozu, otevírací doba se bude upravovat k vaší spokojenosti a čeká nás hned několik novinek o kterých vás budu informovat, ať jste v obraze. Myslím, že do 3f by Mori bude radost se chodit najíst. Brzy se tu budou dát ochutnat pokrmy, které v Brně zatím v nabídce nejsou, tedy co vím.

Interiér bistra je čistý, vzdušný, jednoduchý. Na svědomí ho mají dvě nadějné designérky ze Studio Identity Design, které má sídlo v Londýně a momentálně rozšiřuje své působení v Česku. Myslím, že se jim práce povedla. Cítila jsem se tu velmi dobře.

3f by Mori najdete na ulici Jánská 11.

3f by Mori/ facebook