Krásné ráno, všem! Máme tady pokračování mých oblíbených míst, aneb Brno Tips. Minule jsem psala o kavárnách a dnes na ně volně navážu, protože jich je v Brně výborných několik. Takže tady je další várka!:)

image image image

Kafec

Kavárna Kafec je proslulá svými výbornými snídaněmi a fantastickou kávou. Pokud máte zrovna cestu a ještě jste si snídaňku nedopřáli, tak se stavte, dát si můžete třeba jejich křupavé vafle, lívance nebo vajíčka. Skvělá zpráva pro bezlepkáře, tady si můžete dopřát i vy! Pokud vám jejich káva zachutná, tak si ji můžete odnést i rovnou domů.

Kafec/ facebook

 

image image image image image

V Melounovém cukru

Výborný podnik s roztomilým názvem V Melounovém cukru najdete přímo v centru Brna na Františkánské 17. Pokud jste milovníky výborné kávy, domácích limonád, sladkých a slaných dobrot, originální atmosféry, pak si to tu určitě nenechte ujít! Cukr, jak mu ve zkratce všichni říkají si právem získal i mě a budu se sem ráda vracet. Takovou domácí limču, kterou mi tady namíchali jsem v Brně ještě neměla, byla plná čerstvých brusinek!

V Melounovém cukru/ facebook

image image image image

Piknik box

Což takhle dopřát si piknik v parku v Brně, nemusíte s sebou nosit vlastně skoro nic, protože v Piknik boxu se o vše postarají. Vyrazit tak můžete nedaleko centra na Bjornsonův sad do parku, kde se Piknik box nachází. Je to pikniková kavárna, kde si můžete dopřát opět vynikající kávu, skvělé domácí pečené sladkosti, které si tam holky samy pečou a plno dalších dobrot. Pokud byste se rozhodli pro piknik, dostanete takzvaný piknikový box, jeho součástí je pikniková deka a vše, co si do něj vyberete. Můžete si zapůjčit i nějaké stolní hry.

Piknik box/ facebook