V Brně se to hemží novinkami! V červnu se otevřelo hned několik nových podniků. Dnes vám představím tři z nich, které jsou zaměřeny na asijskou kuchyni, tu zbožňuju a mohla bych ji jíst asi pořád!:) Už nemusíme jezdit na tyto dobroty na Olomouckou, protože v centru máme už celkem velký výběr!

image image image image

Gỗ Brno – Pravá vietnamská kuchyně

Je příjemné bistro, které je od otevření narvané k prasknutí. Není divu, protože jídlo je fakt výborný, už jsem měla možnost vyzkoušet různé druhy jídel, Gỗ Brno se stalo mou pravidelnou zastávkou, když mašíruju přes Brno:) Obsluha je příjemná, prostředí čistý a jídlo se k vám dostane celkem rychle, takže pokud spěcháte, nemějte obavu, že byste se nestihli najíst, je to u vás v cuku letu… Vyzkoušejte třeba čerstvé závitky Nem s krevetami a  Bún Bó Nam, to jsou moji oblíbenci:)

Gỗ Brno najdete na ulici Běhounská 4

Gỗ Brno/ facebook

 

image image image image

UMAMI Simply Asian

Sushi bar a Asian fusion cuisine v centru Brna, kde zažijete „umami“, neboli pátou chuť, která je zkrátka delikátní! Otevřel se teprve před několika dny. Milovníci sushi se tu zblázní! Na výběr velké množství setů, nakombinovat si můžete vaše oblíbené kousky. Už se těším, jak tu ochutnám své oblíbené Panang Gai!

UMAMI sídlí na Jezuitské 5.

UMAMI Simply Asian/ facebook

image image image image

Siam Thai

Restaurace, kde si můžete vychutnat thajskou kuchyni, kterou tu připravuje prvotřídní thajský kuchař. Základem jsou čerstvé a kvalitní suroviny. Vychutnat si můžete i kvalitní víno. Interiér je příjemný a teď v létě můžete sednout i na zahrádku. Zatím jsem neměla možnost ji navštívit, tak klidně podejte info, jak jste byli spokojení.

Siam Thai najdete na ulici Gorkého 15

Siam Thai/ facebook