Cukrárničky, ty jsem si vybrala pro dnešní Brno tips. Už jste asi stihli postřehnout, že si tak trošku libuju ve sladkostech, hlavně v čokoládě a dortičkách:) Takže tohle téma je pro mě jako dělané. Právě beru brněnský cukrárny útokem a testuju, kde mi nejvíc chutná oblíbená panna cotta,red velvet a cheescake. To jsou moje momentálně nej dobroty. Cukráren a kaváren, kde všechny tyto sladkosti můžeme ochutnávat není v Brně málo, takže to bude běh na dlouhou trať:) Tady je můj dnešní výběr.

 

image image image image

Cukrářství Martiňák

Je jedna z největších cukráren přímo v centru Brna na Veveří 14, která je otevřená každý den v týdnu, takže pokud vás přepadne mlsná, tady máte otevřeno:) Všechny cukrovinky si tu dělají sami podle svých osvědčených receptur od mistrů cukrářů. Tím, že používají k výrobě opravdu kvalitní suroviny, tak je vše chuťově delikátní a nic není ošizené. Najdete tady velký výběr makronek i mini zákusků, můžete tak ochutnat  více variant, jen tak na chuť a nemusíte odcházet plní k prasknutí:) Objednat si v cukrářství můžete dorty, zákusky, vánoční cukroví, ale i svatební výslužky. Zkrátka, najdete tu celý sladký servis i pro vaše oslavy.

Cukrářství Martiňák/ web

 

De Fleurs

Další krásný místečko, které v Brně máme. Tady se vyřádíme hlavně my holky, je to totiž kombinace květinářství, obchodu s dekoracemi a cukrárny! Tato kombinace je přímo božská, takový obchůdek bych si dokázala představit jako svůj vlastní. Útulné místo na sedánek s kámoškama, odtud jen tak neodejdete a když už, určitě se vrátíte:) Seženete tady čerstvé kytky, dekorace pro zútulnění vašeho domova a výborné zákusky včetně bezlepkových variant. Všechny dobroty jsou samozřejmě i na objednávku. Objednávat můžete i svatební dorty nebo i celý svatební sweet bar, tak jak to teď frčí! De Fleurs mě baví a vy se sem určitě stavte, jak půjdete kolem Jezuitské 17.

De Fleurs/ facebook

Jaké jsou vaše oblíbené cukrárny v Brně?