Mám pro vás poslední letošní Brno tips, tedy brněnská místa, která stojí za to navštívit a vyzkoušet. A to poslední letošní věnuji žhavé novince Barrio Gotico Tapas & Bubliny.

Spousta z vás určitě zná první podnik totožného názvu Barrio Gotico v Kurdějově. Krásné klidné místečko nedaleko Brna ve vínečkové oblasti. Místo oblíbené pro svoje dokonalé tapas a pintxos, kam se sjíždí gurmáni z celé republiky.

A my máme velké štěstí, že už jsou tyhle dobroty přímo v centru Brna. Je to pár dní, co se otevřel nový bar na Kozí ulici. Už teď je docela fuška najít volné místo k sednutí, když jdete jen kolem, takže doporučuji spíše zavolat pro rezervaci, ať máte svá místa jistá.

A co že vás tu vlastně čeká?

Jak už název napoví Tapas a bubliny! Určitě před návštěvou moc nejezte, protože je tu pro vás připraveno mnoho druhů tapas a pintxos a to jak studená, tak teplá varianta. Sýry, chorizo, jamon v různých kombinacích, se zeleninou nebo bez. Krevety, losos, paštičky, olivy, sušená rajčata a další vymazlené dobroty, které znáte ze španělských měst.

K tomu nesmí chybět samozřejmě bubliny a výborné víno. Výběr opět velký, stačí nahlédnout do vinotéky.

Interiér velmi příjemný a útulný, je vidět, že si majitelé vyhráli abychom se zde cítili všichni fajn.

Barrio Gotico Tapas & Bubliny najdete na Kozí 12.

Barrio Gotico Tapas & Bubliny/ facebook