Víte o tom, že za poslední čtyři roky v Brně přibylo skoro 150 nových kaváren? Spousta lidí z České republiky k nám míří, aby zažili naše povedené brněnské gastro.

Jednou z kaváren, která tu vznikla na začátku minulého roku je i krásná, designová Biegun cafe.

 

 

Kavárnu nenajdete v centru, ale ve Slatině, kde kvalitní podnik chyběl. Zajít si sem můžete na výbornou kávu a bohatou snídani, nebo večer na víno. Co se týče vína a bublin, mají tu velký výběr. Pánům se určitě zalíbí rumová stěna. Snídaně jsou tady zážitkem, ať už si vyberete klasiku vajíčka na několik způsobů, které nesmí chybět nebo domácí lívance s tvarohovou omáčkou a ovocem, vždy dostanete na stůl domácí potraviny.

 

 

 

Podle pana majitele právě na toto zákazníci slyší, a proto se vracejí. Už teď si tu můžete vychutnat i burger s trhaným vepřovým v bulce od místních pekařů. Pochutnají si tu i vegetariáni pro které se nabídka postupně rozšiřuje. Menu je laděné podle sezónní nabídky, teď v létě je v nabídce mnoho letních drinků, fresh džusy a oblíbená řemeslná zmrzlina Tomivo Gelato.

 

 

Velmi vhodným místem je tato kavárna pro obchodní schůzky, najdete tu dostatek soukromí. Jsou zde dokonce soukromé zasedací místnosti, pódium na kterém lze i promítat. Moderní zázemí a vybavení je vhodné pro porady, školení nebo semináře. Biegun cafe je tedy i vyhledávaným místem pro podnikatele. V případě konání akcí nabízí kavárna i catering.

U kavárny je velké parkoviště, kde vždy pohodlně zaparkujete.

Biegun cafe najdete na adrese Tuřanka 115a.

 

Biegun cafe/ web

Biegun cafe/ facebook