I pánové si zaslouží svoji chvilku! Proto se na trhu objevily Barber shopy a já vám dnes jeden brněnský představím.

Jak znám chlapy, tak služby jako jsou stříhání vlasů, holení a podobně by měly být zvládnuty v co nejkratším čase. Nejlépe si jen někam odskočit, že to nikdo ani nepostřehl:)

Ještě na to tady podle mě nejsme úplně zvyklí. Někdo jde do barber shopu úplně v pohodě jako na návštěvu, jiný sem ani nechce vkročit. Pořád je to služba, která je něco navíc pro naše drahé polovičky, ale proč si ji nedopřát.

Plno mužů tuto péči nezkusí, dokud jim třeba někdo tuto službu nekoupí jako dárek a nevyzkouší.

Dovolím si napsat svůj názor. Vůbec mi nevadí, když pánové do barber shopu zajdou. Věřím, že to není jen tak, hezky si upravit vousy, a my ženy máme radši vousy, které upravené jsou. Pořád dokola se omílá věta, že pánové teď vypadají jak dřevorubci a do barber shopů chodí jen hipsteři. Není to tak, do barber shopů chodí úplně normální pánové. Není povinnost mít porost na bradě:) Ale upraví vám tu precizně třeba střih vlasů, který vám bude sedět. Z vlastní zkušenosti vím, že když jsem poukaz na tuto službu někomu věnovala, tak byl dokonce až nadšený, protože podobný servis nezažil.

Velice si tuto službu užívají malí kluci, pro který je to zážitek, takže ostříhat můžete vzít i juniory.

V Bubelíny Barber Shop, který sídlí na Trnité 3, tedy hned u Vaňkovky vám právě tyto služby nabízí v nejkratším možném čase. Za půl hodinky můžete mít dokonale upravené vousy nebo střih. Pokud chcete obojí počítejte s hodinou.

Není to tu jen o samotné péči, ale o pocitu, že se člověk na chvíli v tom shonu, který zažíváme, zrelaxuje. Příjemný interiér, který vás ihned po vkročení překvapí. Na baru si můžete dát pití, které je v ceně a usadit se do pohodlnýho křesla, kde se o vás postarají a vy budete odcházet jako noví. O tom to je.

Pan majitel Bubelíny je holič a za posledních 7 let ostříhal a oholil více jak 6 tisíc klientů, proto tu můžete očekávat bezchybný servis. Jak říká “ Kvalita je na prvním místě a můžu  se zaručit za vše, co se vám u nás dostane – od příjemného prostředí, úrovně služeb, až po kvalitu rumu a whisk(e)y.“ Objednávat se můžete přímo i k němu.

Ženy, pokud chcete překvapit svého drahého, tak mu kupte dárkový poukaz, někteří to nedají najevo, ale ocení to!:)

Bubelíny Barber Shop/ web

Bubelíny Barber Shop/ facebook