Choklid, to je čokoládová novinka v centru Brna o které musíte vědět!

Krásně udělaný obchůdek plný pralinek a čokolády, kterou si tu vyrábí podle vlastních receptur! Jako velkou milovnici čokolády mě jen tak něco ve světě čokolády nenadchne, protože už mám své čokoládové favority, a že mám za celý život už hodně ochutnáno.:)

Ale v Choklid, to je něco, klobouk dolů! Ta jemnost a dokonalá kombinace chutí, a to se přiznám, že co se týče různých chutí v čokoládě moc neexperimentuji. Ale tady je vše uděláno tak, aby to lahodilo všem smyslům. Na oko i na chuť dokonalost, a ta vůně, která vás čeká jakmile vstoupíte dovnitř obchůdku, ta je!

Pralinek jsem ochutnala několik, měla jsem s sebou i ochutnávače juniora, který si už samozřejmě Choklid zařadil do svých nej míst v Brně a čekají nás pravidelné návštěvy a ochutnávačka, tak snad z toho nebudu mít do léta sto kilo!:) Ale chtěla jsem napsat, že tady narazíte na příchutě, které byste si třeba vůbec nikdy nedali a je to tak povedený, že stojí za to vyzkoušet!

V prodeji jsou i čokolády, jsou moc hezky baleny a určitě potěší všechny, kdo čokoládu zbožňují. Na výběr je opět velké množství příchutí, mě třeba zaujala příchuť matcha tea, kterou určitě ochutnám, protože mě fakt zajímá jak jde čokoláda a čaj dohromady a jak to v Choklid vymysleli, aby to chutnalo.

Pak je tu ještě vitrínka, která mi udělala radost, a v ní jsou výborné a kvalitní čaje Kusmi Tea. V minulosti jsem měla možnost je vyzkoušet a jde o nejlepší čaje, které jsem kdy pila. Pokud neznáte, doporučuji vyzkoušet. Mají tu rozdělané testery, aby se k čajům dalo přivonět, protože vůně jsou neskutečné!

Choklid najdete na ulici Minoritská 1.

Choklid/ facebook

Choklid/ web