Brno má novou krásnou cukrárničku! Otevřela se minulý týden, takže je to fakt horká novinka a já jsem z ní nadšená. Je ukrytá v samotným centru Brna, ale v klidné části, na Jakubské 7.

Cukrárna 7 Hříchů je ve stylu 30 let, takže božský retro. Interiér je opravdu vyladěný a to od A až do Z! Filtrovanou kávičku dostanete naservírovanou hezky v retro servisu. Nábytek, obrazy, přesně jako byste se ocitli o několik desítek let zpět. A musím napsat, že je to příjemný pocit. Celkově to tam na mě působí moc fajn až domácky, nejde o veliký prostor.

Dominantou uvnitř jsou veliké dveře, které vypadají jako obraz. Je na nich dáma, otočená zády, naprosto krásnej obraz, ten bych si klidně vzala hned domů. Co se skrývá za dveřmi vám ještě neprozradím, protože se ta věc ještě „peče“, ale myslím, že jde o super nápad.

Co je skvělý, tak že všechny zákusky a zmrzlinu si dělají v cukrárně sami. Je to dost znát, protože chuťově je všechno moc dobrý, poctivý, a to jsem celkem velký kritik. Tady je to takový to, jak kdyby pekla babička v moderním pojetí. Dorty i zákusky se tu dají objednat, když budete chtít třeba na oslavu.

Domácí zmrzlina byla naprosto úžasná, vyzkoušela jsem slaný karamel a malinový sorbet. Na léto se prý bude více experimentovat s příchutěmi. Jelikož cukrárna sousedí s barem 7 Hříchů, tak si můžete dát koktejl a k tomu dezert nebo právě zmrzlinu. Cukrárna i bar mají venku celkem velkou zahrádku, pohodlně se tu usadíte v sedačkách. Až půjdete kolem, tak se určitě stavte.

Cukrárna 7 Hříchů/ facebook

Cukrárna 7 Hříchů/ web