Dnes bych Vám ráda představila brněnský projekt dvou mladých lidí Denči a Ládi, kteří se nechali inspirovat tím nejhezčím spojením a tím jsou dva lidi, kteří se milují. Byla by škoda, aby nám ze vztahu nezůstaly žádné psané myšlenky a vzpomínky. Vždy je hezký se tak nějak vrátit do minulosti a na začátek, kdy to začínalo a jaký byl průběh. Vlastně si vytvoříte svoji knihu společných chvilek a vzpomínek.

A jak tento nápad vznikl?

Blížilo se naše první výročí…

a já přemýšlel, jaký dárek by Denči udělal radost. V hloubi duše jsem cítil, že chci být originální, že ji chci darovat něco, co nestačí jenom koupit a předat.

Právě tehdy, když jsem se s kamarádem procházel parkem, mě napadlo, darovat Denči náš společný deník, kam si budeme moci zaznamenat vše z našeho vztahu. Než jsem deník předal, vepsal jsem do něj pár řádku a vlepil několik fotografií. Denča byla ohromená.

Jednoho večera jsme si řekli, proč se o deník nepodělit i s ostatními páry? Při tvorbě Partnerského deníku MY DVA jsme se inspirovali vztahem našich rodičů a přátel. Snažili jsme se ho navrhnout tak, aby si páry díky jejich fotkám, zápiskům a obrázkům mohli připomenout jejich společné vzpomínky.

Také jsme chtěli dosáhnout toho, aby se deník stal jejich pomocníkem, který jim připomene, kdy slaví výročí, svátky, narozeniny nebo jim prostě oživí vzpomínky, které už třeba zapomněli.

Věříme, že si deník každý pár zamiluje stejně jako MY DVA.

Myslím si, že tento deník je vhodným dárkem třeba na svatbu, má super provedení.

Partnerský deník/ web

Partnerský deník/ facebook