Víte o tom, že máme v Brně obchod, který nabízí spoustu produktů z jedlého hmyzu?

Vyrazila jsem to sem omrknout a hlavně ochutnat. Musím se přiznat, že jsem ani nevěděla, kolik možností snacků s červíkama a cvrčkama na trhu je. A že jeden z největších výrobců pochází dokonce z Brna.

 

 

Jedlý hmyz, obsahuje kromě vysokého množství bílkovin, také vysoké množství antioxidantů, aminokyselin, vitamínů i minerálů.

V obchodě nakoupíte sladké i slané snacky z jedlého hmyzu, jako jsou například chipsy, krekry a čokoláda, ale i hmyz sám o sobě v mnoha příchutích. Dál proteinové hmyzí tyčinky nebo nabízí i suroviny z hmyzu jako mouka, těstoviny, protein po cvičení a další.

 

 

Ve spoustě produktů ani hmyz necítíte! Za mě je to skvělé okořenění stravy a hlavně i super dárek. Když nebudete vědět, co s sebou vzít třeba na návštěvu nebo narozeninovou party, zkuste cvrčky v čokoládě!

Přímo na obchodě jsou připraveny ochutnávky, tak se stavte vyzkoušet, jak chutnají sýroví červíci nebo cvrččí chipsy, budete příjemně překvapeni. Vždy máte možnost ochutnat aspoň sedm různých chuťovek.

 

Větší výběr těchto hmyzích dobrot v republice nenajdete.

V obchodě je ale i spousta fitness pochoutek jako jsou různá oříšková másla, fitness tyčinky, drinky po cvičení, lyofilizované ovoce a další dobroty. Oblíbila jsem si oříšková másla od Big Boy, které tu také koupíte a můžete vybírat z různých příchutí, doporučuji vyzkoušet Zlatonku a Big Bueno.

Obchod Fitness Dárky najdete na ulici Srbská 32.

Fitness Darky.cz/ facebook

Fitness Darky.cz/ web