Často se mě ptají známí, kamarádi, vy, kam máte zajít na večeři, na snídaní a tak dále. Proto je tu rubrika Brno Tips nebo Food & Gastro, kde najdete spoustu podniků, které doporučuji. Záleží už na vašem výběru na co máte zrovna v tu chvíli náladu a chuť. Na webu je to totiž všechno v jednom.

Dnes bude řeč o dalším fajn podniku v Brně, který se stal hned od začátku velmi oblíbeným. Na svědomí to má určitě přístup majitele a příjemného personálu, ale taky skvělá nabídka všech možných lákadel a  výborné kávy. Ano, dnes píšu o Komár kafé espresso bar na Kounicové.

U Komára si můžete dát boží snídaně nebo brunche a to nejen v týdnu, ale i o víkendu! Stojí za to sledovat nabídku. O víkendech zde často hostují i další podniky, které zpestří Komárovu nabídku svými dobrotami.

Každý den krom pondělka se tu na místě pečou moc dobrý dezerty, na který sem chodím.:) Jestli jste taky náročnější na sladký dobroty, tak se sem rozhodně stavte, protože je tady mají opravdu vymazlené. Samozřejmě je to tady ráj pro vás, kdo máte rádi kávu.

Nemůžu zapomenout zmínit, že si tady můžete dát i jednu z nejlepších zmrzlin v Brně Ještě jednu! Kdo zatím neochutnat, přišel o zmrzlinový zážitek, protože příchutě jsou luxusní a samotná zmrzka delikatesní.

Posedět můžete buďto uvnitř nebo venku na zahrádce, když je hezky.

Komár kafé najdete na ulici Kounicova 85.

Komár kafé espresso bar/ facebook