Za celou dobu fungování Lifestylebrno jsem dostala hodně dotazů na rozvoz kytek po Brně. Ještě před rokem to byl docela problém. Teď už tu máme pár podniků, které tuto službu nabízí. Ale když to porovnám třeba s hlavním městem, tak je to pořád docela bída. Nicméně dnes tu pro vás jeden tip na rozvoz mám!

Flowers by Miu vám nachystá překrásné květinové boxy přesně podle vašeho přání. Jde o milou pozornost, kde nemusíte darovat jen kytky, ale do boxu se vejdou i jiné věci. Oblíbená je kombinace kytek s různými sladkostmi, které má obdarovaná osoba ráda nebo třeba šampáňské, které my holky fakt můžeme.

Nádherná je kombinace květin a makronek nebo pusinek. Zkrátka fantazii se meze nekladou a věřím, že pokud budete mít své originální přání, co byste chtěli spolu s květinami v boxu věnovat, bude vám vyhověno.

Květinové boxy většinou vydrží delší dobu než klasická řezaná kytka. Jeho údržba je jednoduchá, stačí každý druhý den nalít malé množství vody mezi květiny. Nejdéle vydrží na chladnějším místě.

Podle vašeho přání je květinový box možno doručit na vámi určené místo nebo si ho můžete vyzvednout.

Objednávat můžete na telefonním čísle 607 253 073 nebo do zpráv na facebooku.

Flowers by Miu/ facebook