Restauraci Mori můžete znát dříve z centra Brna, kde byla přímo na ulici Česká. Bude to rok, kdy se Mori přestěhovala do nových prostor, a to v Bobycentru. Prostory jsou daleko větší než ty původní a hlavně je to místo, kde se dá bez problému zaparkovat.

 

 

V Mori je to gastronomický zážitek, kde můžete ochutnat různé korejské a japonské speciality s tradicemi, které až uvidíte, tak vám je bude líto jíst!  Ano, donesou vám tak krásně naservírované jídlo, že budete jíst už očima. Ochutnáte tu jídla, které jste třeba doposud nikdy neměli možnost vyzkoušet, polévky, různě upravované ryby, dezerty, vše čerstvé a z těch nejlepších surovin.

 

 

Pro milovníky sushi je tu široký výběr. Sushimaster vám sushi přichystá přímo před vašima očima, takže můžete sledovat samotnou přípravu. Není tu problém vymyslet si vlastní sushi rolku, podle vaší chuti nebo se nechat překvapit a sushimaster vám připraví to nejlepší z momentálně čerstvých surovin, které zrovna mají. Stále větší zájem je o pokrmy bez masa, které vám tu taky s radostí připraví.

 

 

Moderně a jednoduše zařízený interiér sedí ke korejské kultuře a na mě působí příjemným dojmem, stejně tak moc fajn obsluha, která vám poradí s výběrem. Jsem člověk, který má rád dobré jídlo a za kvalitu si klidně připlatím. Musím podotknout, že ceny jsou tu úměrné kvalitě, a nejsou vyšponované.

Mori je místo, kam se budu ráda vracet a vím, že se tu vždy skvěle najím.

 

Začátkem nového roku se pro vás chystá rozšíření nového menu o několik novinek a také nabídka saké bude pestřejší.

Mori nabízí dárkové poukazy v různých hodnotách, vy tak můžete někoho obdarovat a dopřát mu gurmánský zážitek.

Mori Restaurant najdete na ulici Sportovní 2a.

Mori Restaurant/ web

Mori Restaurant/ fb

Mori Restaurant/ eshop