Krásný vinný báreček a kavárna v jednom, to je Piknik v Moravanech.

Podnik s domácí atmosférou, kde je vám dobře v jakoukoliv roční dobu. Vládne tu pohodová atmosféra, svíčky, světýlka, víno, bubliny, pochoutky k vínu, dezerty, ale i něco ostřejšího, jako jsou míchané drinky.

 

 

Nesmí chybět něco k zakousnutí a vždy je tu i sladký dezert. Dělají tu talíře s různými druhy sýrů, uzenin, olivy, oříšky, zkrátka to, co k vínečku patří. V nabídce byl o víkendu můj oblíbený povidlový dort, který musíte vyzkoušet! Je vidět, že místo si paní majitelka, kterou tu potkáte, vymazlila a vnáší do něj kus sebe, proto je to zase jedno z těch srdcových míst.

 

 

Piknik je jako takový obývák s barem. Když není venku úplně vlídné počasí, dá se tu posedět s přáteli i celé odpoledne a večer. Je to výborné místo na dámskou jízdu nebo třeba rozlučku se svobodou. Piknik není ani velký, ani malý, je tak akorát a na přání se dá určitě zarezervovat celý.

 

 

Piknik je kids i dogs friendly, když jsem tu byla, vešlo se sem dokonce hned několik kočárků. Tohle místo bude patřit k těm, kam se budu ráda vracet, ať už jen na sklenku vína nebo třeba na nějaký tématický večer, kdy se tu pořádají ochutnávky vín nebo tapas večery.

Piknik najdete v Moravanech na ulici Hlavní 28.

Piknik Moravany/ facebook