Mám pro vás další tip na úžasný místo v centru Brna! V Podnik cafe bar se vám totiž bude líbit všem, je to tak příjemný místo, že se vám nebude chtít odejít pryč. Atmosféra, obsluha, interiér, káva, snídaně, nenašla jsem chybu, až je to nápadný, hmmm?:)

Ne, opravdu, vy všichni, kdo máte rádi kvalitní kávu, tak si do Podniku zajděte, budete velmi mile překvapeni. Já sice kávu nepiju, ale mám kolem sebe kvalitní testery kávy, kteří mi vždy řeknou, kde to stojí za to a kde ani náhodou. Naštěstí je to prý v centru lepší a lepší, co se nabídky kvalitní kávy týče.

Až budete někdy přemýšlet, kam v centru na snídani, tak to zkuste právě sem, myslím, že začít tady den bude dobrá volba! Na mě to tady celkově působí moc klidným dojmem a to je pro mě třeba ráno hodně důležitý:)

Všimla jsem si jedné věci a to té, že si sem vyrazilo několik lidí s domácím mazlíčkem, nejen pejsci, ale i kočky a na to, že jich tam bylo poměrně hodně, tak tu byl naprostej klídek, úplně jsem hleděla, asi nějaký disciplínovaný městský kousky:)

Myslím si, že tohle místo je obzvlášť vhodný na obchodní schůzky nebo když si budete potřebovat v klidu vyřídit svoji práci a připojit se na wifi v centru. Tak jako to tady dělám já.

Podnik cafe bar najdete v centru na ulici Peroutkova 5.

Podnik cafe bar/ facebook