Představím vám další super brněnské místo, kam si můžete zajít na oblíbené jídlo Poke. Jde přímo o bistro, které je zaměřeno právě na tento pokrm, tedy dalo by se říci, že takový Poke bar!

Byla jsem tady na poke už asi dvakrát a na začátku to nebylo chuťově nic moc, ale teď! Naprosto luxusní poke! Když jsem se ptala čím to je, tak změnili druh rýže a vyladili si tady omáčky. Musím uznat, že tato změna udělala fakt hodně. Poke si tady můžete seskládat podle sebe, záleží jaké suroviny máte rádi. Nebo jsou tu kombinace různě připravené. Vše fresh a chuťově dokonalé, ať už jde o akorát zralé avokádo, mango, čerstvé ryby atd. O tom to totiž je, o kvalitních surovinách!

Pokud je sezóna, zeleninu majitelka kupuje na trhu, rajčata a okurky bere od českých pěstitelů kousek u Hustopeče, jsou utržená zralá a je to poznat. Manga tady jsou dovážená letecky, jsou úplně zralá i když cena je vyšší, za tu chuť to stojí.

Vzhledem k tomu, že Poke je pokrm, kde se podávají tyto suroviny převážně úplně čerstvé, nijak moc neupravované, tak tu výjimečnou chuť čerstvosti oceníte.

V nabídce najdete i hodně zajímavé pití! Je tu výběr havajských piv a plno druhů výborných limonád.

Na zimu se v Poke chystají novinky a můžeme se tak těšit na nové pokrmy, horkou novinkou budou co nevidět Acai Bowls, plné vitamínů!

Velké plus je příjemná obsluha, která dokáže poradit!

Pokecz/ facebook

Pokecz/ web