Drazí rodičové, prázdniny se nám blíží a myslím, že už mnoho z vás přemýšlí, jak vyplní pro své děti celé dva měsíce prázdnin. Znáte to, děti je potřeba unavit, pak je všechno v pořádku!:) Jak to jde nejlépe? Samozřejmě nabitým programem a sportem.

Můj dnešní tip je o příměstském táboře NewPark Gym.

Kde bude tábor probíhat a jaký bude program?

Největší peckou je, že tento tábor bude spuštěn po celé prázdniny, tedy od 1.7. do 30.8. Základním stanovištěm jsou prostory Moravské Slavie na Vojtové ulici. Z těchto míst se budou podnikat výlety, každý den budou děti na jiném místě, půjde se do NewPark GYMU, do Vida centra, na koupaliště Riviéra, zkrátka o zábavu bude postaráno.

Tábor začíná vždy od 7:30 a vyzvedávat si děti můžete do 16:30. Jeden den bude s výjimkou, kdy bude možnost využít noci pod širákem spojené s opékáním špekáčků.

Výběr táboru je pro rodiče vždy důležitým a nesnadným úkolem zároveň, protože na týden svěří svoje dítě do rukou někoho, koho vlastně ani kolikrát neznají. Proto je vždy dobré mít co nejvíce informací, s kým vaše dítě po celou dobu bude. Víte, že bych vám nedoporučila nikdy něco, o čem nemám informace a co neznám. Na tuto informaci jsem přišla přímo v NewPark GYMU, kam chodí moje děti každý týden cvičit a jsou moc spokojení. Proto si myslím, že stejným přístupem bude veden i tábor a děti budou nadšené.

Kdo tento tábor pořádá? 

Tábor pořádají samotní majitelé NewPark GYM Tomáš Klvaňa a Marcela Waszniovská, kteří májí dlouholeté zkušenosti s dětmi. Vedou zde lekce cross kids, chodí k nim cvičit školy, na základních školách a školkách vedou pohybové kroužky.

V prvé řadě jsou především rodiči dvou dětí, kteří minulý rok poprvé řešili otázku příměstského tábora. I přesto, jak pozdě začali tábor hledat, skvělý tábor nakonec našli.  Pak se zrodila myšlenka – proč nepořádat svůj? A tím to celé začalo.  Přesně totiž věděli, co na táboře, kde byly jejich děti, bylo skvělé a co by rádi dělali jinak.

Navíc jsou sportovně založená rodina, kteří mají možnost udělat něco víc pro naše děti.

Cena za týden je 2990,- včetně stravy, a to i s možností bezlepkové varianty.

Věřím, že informace o táboře budou pro mnoho z vás přínosem. Více informací naleznete přímo na stránkách tábora. Odkaz na stránky vám dávám jako vždy pod článek.

Tábor NewPark GYM/ web