V Brně máme spoustu dalších nových příjemných míst! Můj dnešní Brno tip bude o podniku, kde se výborně najíte, napijete a kde vám bude zkrátka dobře.

Když jsem tady byla poprvé, byla jsem doslova okouzlená jeho prostorem, prosluněné vzdušné místo, vkusně zařízené, velmi živé, plné různých domácích dobrot! Dominantou je veliký stůl uprostřed, který si vyloženě říká o to, posaď se a dej si něco, nejlépe s partou přátel! Ano, tady si dovedu představit snídat s kopou přátel kolem sebe. Nejen snídat samozřejmě, protože si nejde nevšimnout té výstavky víneček a bublin, které si můžete odnést třeba i domů.

Jaký podnik mám namysli? Je to Red Piranha Cafe.

Spousta z vás už zná velmi důvěrně Red Piranha Bistro nebo jejich catering. Skvěle tu totiž vaří parta holek a to tak, že máme vždy boule za ušima. Jídlo je poctivé a jde vidět, že se tu vše dělá s láskou, tak jak od maminky!:)

To stejné můžete očekávat naproti v kavárně, domácí zákusky, boží snídaně a odpoledne se tu podávají tapas!

Teď už jen zvolit tu správnou společnost a vyrazit si na nějakou dobrotu. V nejbližší době plánuju ochutnat tapas, protože ty jsem tu ještě neměla. A prý jsou tu vynikající, tak vám pak podám hlášení i s fotodokumentací!

Red Piranha Cafe najdete na ulici Horova 8.

Red Piranha Cafe/ facebook