Nevím, jak pro Vás, ale pro mě v životě jídlo hraje důležitou roli. Mám ráda jídlo celkově a klidně si za něj i připlatím. Není nad to si výborně nacpat pupky!:) Naštěstí pro nás, se v Brně nabídka vynikajícího jídla rozšiřuje, a tak máme i na výběr. Pokud někoho vidíte, že dělá v gastronomii a jeho práce ho baví, pak můžete očekávat i skvělé jídlo. Takový člověk by Vám neměl prodat něco, co by on sám nesnědl a předat Vám jen to nejlepší.

Takto přesně to cítím v podání Red Piranhas, kde si v Red Piranha Bistru můžete dát pořádný nášup poctivého, úžasně ochuceného a kvalitního jídla v příjemném prostředí. Nejvíc mě tu baví, jak je jídlo výborně ochucený pomocí různých bylinek, vůbec se toho nebojí a v tom to je, kombinace a chuti. Různorodost nabídky uvítáme určitě všichni a jako milovníci asijských jídel si tu budete vyloženě chrochtat. V nabídce jsou jak český jídla, tak asijský, středomořský, ale i další kuchyně. Jejich thajská polívka Tom Yum je bezkonkurenční, holky s jídlem dokážou kouzlit a Vy se sem určitě stavte!

Jídlo se tu zatím podává jen v určitých hodinách, a to na polední menu. Pokud nemáte čas na oběd, stačí si ho jen vyzvednout a vzít si ho s sebou.

Stal se ze mě už teď věrný zákazník!:)

Red Piranha Bistro najdete na ulici Puškinova 1.

Red Piranha/ web

Red Piranha/ facebook