V Brno tips vám píšu o brněnských místech, které z mého pohledu stojí za návštěvu. Na každém místě jsem osobně byla a služby vyzkoušela. Dnes to bude zase o jídle, který tolik zbožňuju v kombinaci s krásným prostředím. Z interiéru restaurace The Yard jsem totiž unešená. Dnes to bude tedy o restauraci The Yard, která je součástí hotelu Courtyard by Marriot, najdete ho ve Spielberk Office Parku na Holandské 12.

Vychutnat si tady můžeme českou, ale i mezinárodní kuchyni. Je jen na vás, jestli si tu dáte snídani, oběd nebo večeři, věřím, že pokaždé budete spokojeni.

V nabídce jsou těstoviny, Burgery, steaky, ryby nebo si můžete nechat připravit prkénka, kde si vyberete na co máte zrovna chuť. Pokud ovšem nemáte hlad a dali byste si třeba jen drink, je tu krásnej bar a boxy, do kterých můžete na celý večer zaplout a nebudete rušeni.

Restaurace je opravdu krásný prostor, který byl moc vkusně vybaven, najdete tu originální designové kousky, které byste nejradši měli doma. Je taky výborně rozdělena na jídelní část a barovou, je tu i odpočinková zóna a najdete i nádherný salonek.

Až se tam půjdete podívat, tak určitě nezapomeňte mrknout do vstupní haly hotelu, kde je přes celou zeď namalovanej úžasnej obraz.

Restaurace The Yard/ facebook