Protože brněnské tipy patří mezi vámi nejoblíbenější a nejčtenější články, mám pro vás další!

A zase to bude o jídle, to vás totiž taky zajímá nejvíc. Já se vůbec nedivím, protože, když dostanu super tip na restauraci nebo bistro, kde se můžu výborně najíst, tak ji musím vyzkoušet.

Můj dnešní tip není o žádné novince, je to léta zaběhlá restaurace, ale nedávno jsem zjistila, že o ní někteří vůbec neví. To je velká škoda, protože tu mají vynikající italskou kuchyni. Mým dnešním tipem je Ristorante Piazza na Svoboďáku v posledním patře OC Omega.

Do Piazzy chodím už dlouho a celkem často, mají tady totiž i skvělý polední menu. Jestli třeba hledáte místo na nějakou oslavu, tak tady to doporučuji. My jsme tu slavili už několikatery narozeniny a vždy jsme byli spokojení. Menu je obsáhlé, a tak si tady vybere každý.

V nabídce jsou těstoviny, rizota, pizza, ryby, steaky, dělají tu úžasný mořský plody, na který sem chodím, protože je mám ráda a v Brně je jen pár míst, kde si je nebojím dát. V Piazze je záruka toho, že je na stůl dostanete vždy čerstvě připravené.

A co bych vám doporučila z aktuálního menu? Určitě by to byly špagety s krevetami, šafránovou omáčkou a pistáciemi. Na ty sem chodím teď docela často, a nejen já, protože ta kombinace chutí je božská, pokud máte rádi těstoviny a krevety, zajděte ochutnat.

Ristorante Piazza/ web

Ristorante Piazza/ facebook

Con Gusto Catering/ instagram