Myslím, že neznám ve svém okolí nikoho, kdo by neměl rád řízek! A pokud patříte mezi ty, kteří šnycl opravdu milují, pak si nesmíte nechat ujít nabídku v Pivnici u Čápa, kde se tento měsíc koná Řízkofest.

Byla jsem ochutnat už v neděli a byla to velká pecka, vzhledem k tomu, že jsme šli ve čtyřech, tak jsme si dali každý jiný druh a mohli ochutnávat. Kdybych byla nafukovací, tak je sním asi všechny:) Když umí někde připravit výborný jídlo, tak si neodříkám, a proč taky.

Díky Řízkofestu u Čápa si řízek můžete dát hned na několik způsobů.

Objednala jsem si jelení řízek, který byl smažený v bylinkové strouhance a k němu brambůrky s petrželkou, úplně mě tato kombinace pohladila v bříšku:) Samozřejmě jsme museli vyzkoušet klasiku wiener schnitzel, protože co si budeme vykládat, je nejlepší, k němu byl podáván výborný bramborový salát. No a pak tu jsou trošku fajnšmekr kousky, jako Olomoucký plněný řízek, kdy si po rozkrojení můžete užít olomoucké tvarůžky dosytosti. Dokonce je tu i vege varianta, tady se totiž vždy myslí na všechny, a tou je řízek z hlívy ústřičné spolu se šťouchanými bramborami.

A když už sedíte v pivnici, která je vyhlášená pro své skvělé tankové pivo, tak by byl hřích si Plzničku nedat. Já tedy pivař nejsem, ale ostatní si doslova chrochtali.

Celá akce platí do konce měsíce, tak máte ještě dost času vyrazit na šnycl!:)

Každý měsíc tu na vás bude čekat jiná akce.

Kdyby někdo náhodou nevěděl, kde najdete Pivnici u Čápa, tak je to Obilní trh 10.

Pivnice u Čápa/ web

Pivnice u Čápa/ facebook

Congusto/ instagram