Už jste zahájili saunovou sezónu? Jestli ještě ne a přemýšlíte, kam se vyrazit ohřát, mám pro vás jeden tip!

Na Majdalenkách na Lesné je opět v provozu oblíbené wellness! Pokud patříte mezi ty, kteří vyhledávají spíše menší prostory a více soukromí, pak se vám tady bude líbit.

 

 

Vhledem k počasí venku, nás to bude táhnout se jít někam prohřát a jako jednu z možností volím právě wellness centra, kde si člověk celkově odpočine. V Orionu je pro vás připraven nejen saunový svět, ale i vodní svět! Je tu krásný relaxační bazén s vodními tryskami a příjemnou teplotou 32C, dokonce sem můžou i děti. Vedle bazénu je i perličková vířivka s ještě o něco vyšší teplotou než je bazén.

 

 

Je tu možnost rezervovat si i privátní vířivku, která je až pro 4 osoby. Přímo od bazénu se dá jít do patní sauny, která na rozdíl od ostatních saun má výhodu propojení nižší teploty a vysoké vlhkosti. V saunovém světe najdete celkem čtyři sauny, medovou, aroma, klasickou finskou a už zmíněnou parní saunu. Pokud máte rádi provoněné sauny, pak zvolte aroma a medovku. Právě medovou saunu jsem si oblíbila kvůli její příjemné vůni, která se vám dostane až pod kůži. Samozřejmě tu nechybí ochlazovací bazének, protože správné ochlazení je velmi důležité. Mezi největší výhody saunování patří posílení imunity, a to se nám teď všem bude jistě hodit!

 

 

Mimo jiné tu je i plně vybavené fitness s kardio zónou! Můžete si jít zacvičit, a pak se zregenerovat do wellness.

 

 

Jako třešničku na dortu si tady můžete dopřát i masáže. Masáže jsou inspirovány sportovními masážemi, Tao masážemi, ošetřením Shiatsu a masáží Awakening. Záleží na tom, jestli spíše volíte relax nebo třeba řešíte nějaké problém, podle toho se vybere masáž vhodná pro vás!

 

 

Otevírací doba je následující:

Wellness + vodní spa: 9:00 – 22:30

Bazény: 9:00 – 16:00

Fitness: 7:00 – 22:30

Masáže: 14:00 – 22:30

Solárium: 7:00 – 22:30