Mám pro vás další soutěž! V rámci jarního detoxu a jarní motivace jsem se rozhodla vám postupně přidávat soutěže, které budou prospěšné pro vás a vaše tělo.

Proto vám dnes představím nové studio Fit Shape v IBC, které v Brně máme! Zajímat by mohlo vás, kteří byste se rádi zbavili přebytečných kil ale i ty, kteří potřebují zpevnit postavu. Jak už sami víte, pro mě je pohyb velmi důležitý a nedovedu si život bez něj představit. Denně si dám aspoň 15 minut strečink, když nic jiného nestíhám. Nejsem zastánce diet, ale neodsuzuji je. Na každého totiž funguje něco jiného.

Studio Fit Shape disponuje dvěma přístroji InfraShape Horizontal. O co jde?

Zařízení spojuje vakuovou masáž pod tlakem s infra světlem, čímž urychluje hubnutí, extra spalování kalorií a velmi efektivní tvarování postavy. Toto vše doplňují kolagenové lampy, což přispívá k omlazování pleti.

A pozor, protože já sama třeba nemůžu cvičit pod vakuem, někomu to nedělá dobře. Praskají mu žilky na nohách nebo má křečové žíly, tak každá funkce se dá vypnout a přizpůsobit vašemu stavu, který vám bude vyhovovat. Kdybych šla tedy cvičit já, vypne se funkce vakuum a zůstane infra světlo.

Vzhledem k tomu, že je přístroj umístěn v horizontální poloze, tedy šlapete na kole, je vhodný téměř pro všechny, a to i pro regeneraci po operaci kolene. Infrasvětlo třeba zase pozitivně působí na celulitidu, kdy vám hezky vyhlazuje pokožku. S trenérem, který je vám k dispozici po celou dobu proberete vaše fyzickou zdatnost i zdravotní stav a trénink na InfraShape bude přizpůsoben přímo pro vás. Jedna lekce trvá asi 50 min.

Teď můžete vyhrát dvě permanentky pro dvě osoby na 5 vstupů v hodnotě 4.700 Kč. Můžete jít s kámoškou nebo partnerem, to záleží jen na vás, koho si k sobě vyberete.

Pravidla soutěže:

  1. Dejte lajk facebookovému profilu Fitshape
  2. Dejte lajk facebookovému profilu LifestyleBrno
  3. Napište mi do zpráv na fb nebo na email tereza@lifestylebrno.cz, Odpověď na otázku: V kterém obchodním centru se nachází studio Fitshape ?

 

Fitshape/ facebook

Fitshape/ web