První březnový den se v Brně v Olympii otevřel butik oblíbené americké kosmetické značky Kiehl’s.

Hodně z vás značku zná a používá, ale určitě se najde i několik z vás, které o této kosmetice nemáte ponětí. Proč je tedy ve světě tato značka tak oblíbená?

Má kvalitní a cenově dostupné produkty, které opravdu fungují. Své nejúčinnější produkty nabízí zákazníkům už více jak 160 let. K dostání nejsou jen produkty péče o pleť, ale i o tělo a vlasy. Velkou předností je především vysoká koncentrace těch nejvybranějších přírodních látek.

Ve všech prodejnách Kiehl’s se můžete těšit na osobní konzultaci, kdy vám budou doporučeny produkty vhodné přímo pro vaši pokožku. K dispozici je vždy plno vzorečků, vy tak můžete vyzkoušet na vlastní kůži, jak vám produkt sedne a teprve pak si pořídit plné balení.

Brzy vám představím nejprodávanější produkty, mezi ně patří třeba koncentrovaný elixír Midnight Recovery Concentrate, který obsahuje 99,8% čistých esenciálních olejů a rostlinných výtažků. Stačí jen pár kapiček před aplikací vašeho nočního krému a hned ráno uvidíte ten rozdíl.

Také denní sérum s vitamínem C, které viditelně rozjasňuje pleť a redukuje vrásky. Nebo avokádový oční krém. Zrovna je testuju, takže se můžete těšit na recenze.

Kiehl’s/ facebook