Jak už někdo napsal, značka Rituals je až nakažlivá závislost!:)

Tato úžasně voňavá kosmetika patří k velmi oblíbeným a snad každý už ji vyzkoušel, a kdo ne, měl by to napravit! Sama za sebe musím říct, že už jsem vyzkoušela spoustu produktů a jsou nezaměnitelné. Miluju jemné a čisté vůně, vybírám si tedy i řady, které takto voní, mezi ně patří třeba Karma nebo Sakura. Jejich pěnové gely do sprchy jsou zážitkem!

Kromě kosmetiky jsem se doslova zamilovala do jejich bytových vůní. Jsou nádherné, jak designově, tak vůně. Momentálně jsou ve stálé kolekci k dostání velké difuzéry s tyčinkami ve třech barvách, bílá, zlatá a černá. Doma působí jako šperk a jsou suprovým dárkem. Vybírat můžete z několika vůní i velikostí, moje nejoblíbenější je vůně v bílém difuzéru Green Cardamom. Ve stejném designu jsou i svíčky nebo vůně v rozprašovači.

Záleží už na vás, která vůně vás dostane, na výběr máte z osvěžujících, kořeněných, bylinkových. Můžete je mít kdekoliv v prostoru, který chcete aby krásně voněl. Tyto bytové vůně vydrží až 5 měsíců.

Kromě těchto difuzérů jsou k dostání i různé limitované edice.

Věřte, že na vůni záleží!

Rituals můžete nakoupit v kamenném obchodě, ale i na eshopu. Doporučuji nejdříve vůně vyzkoušet přímo v obchodě, protože i když je výběr velký, tak například mně voní pouze dvě, co se bytových parfémů týče.

Rituals najdete v Brně buďto v Olympii nebo v galerii Vaňkovka.

Rituals/ web