Na vystoupení seskupení Circus Mefisto jsem se moc těšila, má totiž neskutečný náboj!

V lednu s velkým úspěchem odehrála premiéra akrobatické show Circus Mefisto. Další termíny byly sice přes nařízení vlády podnikem zrušeny, nicméně po skoro půl roce se akrobati opět vrátili na stage.

 

 

Brněnské pole dance studio Citadela Mefisto dalo dohromady skupinu těch nejlepších lektorů i studentů, díky kterým vzniklo dvouhodinové nadčasové představení. Příběh Circusu se opírá o tajemná zákoutí lidské duše, kam se vědomě i nevědomě naše mysl vydává. To vše je vyobrazeno akrobatickou choreografií zahrnující prvky pole dance nebo contemporary.

 

 

Choreografie jednotlivců i všech umělců dohromady jsou doprovázeny světelnou show a moderním výběrem hudebního doprovodu. Circus Mefisto na jeden večer unáší své hosty do provokativní a neuvěřitelné fantazie, která se každému vryje hluboko do paměti. Unáší je do manéže cirkusu, který režíroval sám ďábel Mefisto. 

 

 

Slony ani klauna vám neslíbí, ale jinak je tu možné úplně všechno. Stát se hvězdou, oddat se slasti, létat i zemřít. Scénář tady píše život sám a režie je pod taktovkou samotného Mefista, slibují artisti ďábelského Circusu.

Představení má do konce roku tři termíny – 19.9., 24.10. a 18.12. Vstupenky je možné zakoupit na portálu GoOut.net

Cabaret des Péchés/ web