Není to tak dávno, kdy jsem vás na facebooku informovala o otevření nové zážitkové restaurace Hnízdo hned u BRuNO Family Parku. Byla jsem se tam osobně podívat a restaurace se fakt povedla. Krásný prostor s citem dělaný, zaměřený na detaily, hodně otevřený s výhledem na zahradu, kde už se pomalu chystá zahrádka.

image image

Kuchyň v restauraci je zařízena jako front cooking, tedy je zcela otevřená a vy se můžete podívat na to, jak se vaše jídlo připravuje. Máte tak možnost nakouknout do zákulisí zážitkové gastronomie.

image

Abych se dostala k jádru věci, co mě tam teď zaujalo, tak byla pozvánka na Jarní degustační menu šéfkuchaře Tadeáše Gojdiče doprovázenou výbornými víny. Těšit se můžeme na opravdový gurmánský zážitek, kde si budeme moct vychutnat pokrmy z čerstvých surovin. Vzhledem k tomu, že je to jarní menu, tak nebude chybět, medvědí česnek, králičí maso, jehněčí a tak dále.

Jarni degustacni menu_ravioly Jarni degustacni menu_jehneci

Aby byl servis kompletní a my se nemuseli o nic starat, dát si sklenku výbornýho vína, starosti hodit chvilku za hlavu a nepřemýšlet nad tím, kdo nás odveze domů, tak je tu zařízen i odvoz. Pokud už jste rodiče a nemáte moc šanci se utrhnout na společnou romantickou večeři ve dvou, tak klidně vezměte děti sebou a můžete je dát na hlídání vedle do herního centra. Tuto službu třeba já velmi ocením, protože kdo má děti, ví, že najít si čas na véču ve dvou není jen tak.

Já už se na večeři moc těším a doufám, že se s některými z vás potkám!:)

My si vychutnáme společný čas a skvělou večeři a naše ratolesti se mezitím pobaví.

Detaily o samotné akci se dozvíte tady : Jarní degustační menu

Restaurace Hnízdo/ WEB

Restaurace Hnízdo/ Facebook