Holky, dnes mám pro vás super tip na podložky na jógu neboli jógamatky! Dlouho jsem hledala nějakou, která bude lehoučká, praktická a hezká a konečně jsem na ni narazila, jmenuje se Dhaara a je pecková.

Tento tip jsem dostala přímo na lekci jógy od nejzkušenějších a jsem za něj ráda. Můžu si ji totiž vzít kamkoliv s sebou a nezavazí. Dokonce do kufru ji nabalíte úplně bez problémů a zabere vám minimum místa.

Vzhledem k tomu, že jsem na tom s časem teď dost na štíru a nestíhám chodit na lekce, tak ji používám hodně i doma. Každý den se snažím si najít minimálně 20 minut na protáhnutí a cvičení nebo meditaci. A daří se mi to. Takto jsem si to nastavila v karanténě, kdy času bylo víc a musím říct, že je to paráda a hlavně mi to prospívá.

Dhaara je česká eko značka podložek a pomůcek na jógu. Používají recyklovatelné materiály, z každé prodané podložky věnují 25 Kč Člověku v tísni a podporují výstavbu hospicu Dům pro Julii.

Dhaara podložky mají v Yoga House, kde si je můžete osahat a vybrat svůj design, je jich totiž hodně a všechny jsou krásné. Já měla jasno hned a zvolila kosatcovou. Myslím, že je to dobrý nápad na dárek, pokud víte, že ta dotyčná se józe věnuje. Udělá radost.

Podložky jsou heboučké a nekloužou, zvolit si můžete materiál i tloušťku podložky. Více se o nich dozvíte přímo na webu, odkaz dám pod článek.

Dhaara/ web