Brno má nový designový hostel a kavárnu! Jde o moc povedený projekt majitelky kavárny Café Momenta Táni Kmenty.

Myslím, že vy všichni, kdo kavárnu dobře znáte a chodíte sem, budete vědět, že půjde opět o výjimečný a příjemný zážitek. V místě, kde bývalo známé kadeřnictví Táňa Kmenta na Křenové, majitelka vybudovala svůj hostel, který si od začátku až do konce vymazlila tak, abyste se tu mohli cítit jako doma.

Minulý týden jsem měla možnost nakouknout pod pokličku a podívat se tak do skoro všech pokojů. Musím uznat, že něco podobného v Brně ještě není, za mě jedno velké woow! Podobně zařízené ubytování jsem měla možnost vidět ve Vídni a v Barceloně. Klade se tu důraz na pohodovou atmosféru, která je cítit už při vstupu. Samozřejmě detaily, které dělají v této oblasti mnoho!

Určitě nejvíc vám řeknou fotky a nejlépe vlastní zkušenost. Stačí si zajít do kavárny, která je součástí hostelu. Vzdušný, čistý prostor, kde si můžete dát kávu, snídani, ale i dezerty a sušenky, které se tu připravují.

Hostel funguje teprve měsíc a už má na svém kontě plno spokojených zákazníků. K dispozici je 6 pokojů a 22 lůžek. Každý pokoj je úplně jiný, to je na tom originální a krásný. Když jsem se ptala, na čem si při zařizování dala majitelka extra záležet, odpověď byla jasná! Kvalitní postel a matrace. Není nad to se krásně vyspat a probudit se s dobrou náladou do druhého dne. Sami hosté je už v recenzích ocenili.

Součástí hostelu jsou i thajské masáže Zenergy, kam se klienti po náročném dnu můžou zajít zrelaxovat. Ale můžete se si sem zajít i vy! Prostor opět velmi příjemný.

Servis je tu taky na jedničku. Vzhledem k tomu, že nejde o nijak velký hostel, ale spíše hostel domácího typu, je tu o zákazníky postaráno nejlépe, jak to jde. Je možné zařídit různé prohlídky, výlety, nechat si přistavit auto, kolo, zkrátka to, co byste chtěli zažít na návštěvě ve městě, kde jste třeba poprvé a nevíte si rady.

Hostel a kavárnu Wake up najdete na Křenové 8

Wake Up Wellness Hostel/ facebook

Wake Up Wellness Hostel/ web