Dnes mám tip pro vaše psí mazlíčky!

Našemu šťendu Karličce jsem nechala udělat krásný set obojku s vodítkem od Dogs4u.

Je to brněnská firma, která vše vyrábí ručně, s láskou a s využitím komponentů v odpovídající kvalitě. Jakýkoliv obojek nebo vodítko upraví podle vašich představ na míru. Používají ty nejkvalitnější komponenty a na výběr je několik druhů kování. Můžete vybírat z mnoha barev a kombinací.

 

 

Precizní zpracování, super materiál, který už máme vyzkoušený! První obojek dostala Carly jako štěňátko spolu s ostatními sourozenci jako dárek, byli jsme s ním velmi spokojení, protože se mohl namočit, zašpinit a nic se s ním nestalo, přežil kdeco. V podstatě na konci užívání vypadal jako nový. Potřebovali jsme už větší velikost a chtěla jsem jinou barvu v setu i s obojkem.

 

 

Materiál, který se k výrobě obojků a vodítek používá se jmenuje Biothane. Jedná se o popruh s TPU nebo PVC povlakem. Takto upravený povakovaný popruh je proti klasickému popruhu výrazně odolnější, omyvatelný, čistitelný a nenasakuje vodou. Materiál je patentován a je určen pro extrémní zatížení. Odolný vůči vodě, povětrnostním podmínkám, UV záření, plísním a bakteriím, neodírá se.

Je velice dobře akceptován zvířaty, nejsou známy alergické reakce. Výtečně přiléhá a sedí, údržba je velmi jednoduchá, stačí omýt vodou.

Chtěla jsem vám to celý hezky nafotit přímo na Karlikovi, ale kdo má ohaře pochopí, že to není jen tak! Je to ještě pětiměsíční mimino, tak budeme focení teprve pilovat:))

Dogs4u.cz/ web

Dogs4u.cz/ facebook