Řekla bych, že je ideální čas pořídit si nový diář, co Vy na to?

V poslední době se s diáři roztrhl pytel, máme tolik možností na výběr, je jen na nás, který nám bude sedět a vyhovovat. Navíc teď s pomalu se blížícím koncem roku se stávají diáře oblíbeným tématem.

IMG_7315

Já už jsem si svůj vybrala a chci Vám o něm napsat víc, protože si myslím, že Doller si článek zaslouží. Nejde o klasický „prázdný“ plánovací diář, jak jsme zvyklí, ale tento diář je zároveň motivačním diářem! Co to znamená?

Hlavní myšlenkou tohoto diáře je seberozvoj a motivace. Nejde jen o bezhlavé plánování schůzek a povinností, ale zadáváte si sem i svoje cíle, které byste si rádi splnili a zároveň si tak plnili svoje sny, což je i hlavním mottem Dolleru: Žij své sny!

IMG_7316 IMG_7317

Doller je obsahově rozdělen na několik tematických částí. Základem je týdenní přehled s rozdělením každého dne od 6.00 do 22.00 hodin, kam si můžete zapisovat svoje schůzky a povinnosti, . Navíc je tu místo i pro vypsání důležitých úkolů, poznámek a nápadů, nemusíte tak s sebou nosit blok, tady máte vše hezky pohromadě. Najdete strany, které jsou určeny pro spontánní kresby a poznámky, ty jsou specifické pro část „Kým budu za 5 let“. Kromě toho nabízí i strany na roční předsevzetí a na podporu splnění snů. Roční cíle se dají zaznamenat i do měsíčního přehledu, který je více přehlednější. Měsíce jsou od sebe odděleny různými citáty známých a úspěšných lidí.

IMG_7319 IMG_7322

Doller nemá předvyplněná data, takže svůj plánovací rok můžete začít jakýmkoliv dnem v roce.

Ten svůj si schovávám na rok 2017:)

 

Diář má optimální velikost 210 x 135 mm a je vyroben v České republice. Další plus proč podpořit a vybrat si právě Doller!

Nevím, jak Vy, ale já už se nemůžu dočkat, jak do něj začnu čmárat! A mimochodem, myslím, že Doller je skvělým tipem na vánoční dárek!

DOLLER/ web