Začalo nám náročnější období v roce. Ať už je to ochlazení počasí, nedostatek sluníčka a hlavně nás už co nevidět čekají Vánoce. A jak to v posledních letech pozoruji, tak do Šťedrýho dne je to pro většinu z nás stresové období. Proto je fajn, když si hlídáte pravidelný relax.

Absenci vysokých teplot nahrazuji saunou, kde si člověk úžasně odpočine. Pocit celkové únavy, která na mě vždy na podzim padne zase řeším cvičením a pravidelnými masážemi. Ty mě dostávají do celkové pohody a kondice. Ale není masáž jako masáž, je to jako se vším, potřebujeme vždy dobrý tip od známých. A řekla bych, že tento tip je k nezaplacení! Kolikrát vám masáž pomůže od otravné bolesti.

Už na jaře, jsem poprvé vyzkoušela masáže v Sensualité Beauty, kde je provádí rodilý masér ze Srí Lanky s bohatou praxí. Stačilo pár doteků a věděla jsem, že jsem v dobrých rukou. Pro mě je vždy důležité, aby sám masér nebo masérka hmatem ucítil, kde je problém a podle toho určil druh masáže. Suthji, tak se jmenuje masér ze Srí Lanky, ihned rozpozná, kde je potřeba zasáhnout a navrhne vám postup masáže. Někdo potřebuje spíše relax, někdo zase trošku víc přitlačit a protáhnout.

Jak jsem později zjistila, tak Suthjiho rodina vlastní na Srí Lance něco jako nemocnici,  nebo spíše centrum alternativní medicíny a masáží. On v tomto prostředí vyrůstal a pracuje v něm už přes 20 let. Získal zkušenosti i v Malajsii, Indii a v 5* hotelech v Singapuru. Ke každému klientovi přistupuje individuálně.

V Sensualité Beauty si můžete v rukou Suthjiho dopřát několik druhů masáží, od klasické až po ajurvédskou masáž. Teď na zimu bude výborná masáž lávovými kameny, která dokonale prohřeje vaše tělo. Třešničkou na dortu je thajská yoga masáž a Marma masáž, která spočívá ve stimulaci marma bodů a přispívá ke zdravotní rovnováze.

Doporučuji vyzkoušet, obzvlášť pokud trpíte bolestmi zad nebo hlavy. Už po první masáži ucítíte obrovskou úlevu.

Objednávat se můžete v Sensualité Beauty přímo na 533 433 369.

 

Sensualité Beauty/ web