Při své cestě ven z Brna jsem narazila na restauraci Eb Diners, která k nám přináší atmosféru Ameriky. Popravdě okolí je celkem zajímavé, protože se tato restaurace nachází na benzince. Nicméně, jakmile otevřete dveře restaurace, jste pozváni do divokých barev a retro designu, který je nepřehlédnutelný. Interiér je opravdu divoce barevný, na mě působil až tak, že jsem se začala smát a přišla jsem si jako ve filmu. Servírky mají typické stejnokroje, krátké šatičky s výstřihem, což ocení pánové.

image

Na jídelním lístku se objevují hlavně burgery na všechny způsoby, flákoty masa, saláty. . Takže, kdo holduje masisku, pro toho dokonalý ráj. Pro nejmenší si Eb Diners připravil speciální menu. Žádnou zdravou výživu tu nehledejte:) Dala jsem si Ceaser salát a byla jsem spokojená.

image image image

 

Jako milovnice sladkého si v brzské době plánuju zajet na jejich lívance s javorovým sirupem, které však podávají jen na snídani.

Na pití si můžete dát milk shake různých příchutí, domácí limonády nebo třeba alko i nealko koktejly a další.

image

Tuto restauraci bych označila za spíše chlapskou záležitost, protože nabídka je hlavně o mase a hranolkách. Porce jsou taky jako pro koně:)

image

Takže pánové, při svých cestách, Eb Diners rozhodně nevynechejte a stavte se minimálně na burger, který fakt stojí za to!

 

Eb Diners najdete cca 20 minut od Brna, směr Svitavy u čerpací stanice Eurobit.

Eb Diners/Facebook