Punčochy už dávno neplní jen zahřívací funkci, ale staly se stylovým módním doplňkem. Někdo k nim našel cestu už dávno, někdo až teď. Co si budeme říkat, většina z nás punčocháče moc nemusí, musíme se do nich opatrně soukat a kdykoliv hrozí jejich natržení.

 

 

Ale ty kousky, které jsou teď k mání, tak by mohly změnit váš názor! Nečekejte žádné barevný kreace, vzorečky vždy nejlíp vyniknou na černé barvě. Unosíte ji taky nejvíc a je nejlíp kombinovatelná. Černá se přeci hodí téměř ke všemu. Hodněkrát budete stát před rozhodnutím, který si vybrat, řiďte se proto jednoduchým pravidlem, čím výraznější punčocháče, tím jednodušší by měl být outfit.

 

 

Kdo touží po vzorech určitě si vybere, ať už jde o kytky nebo různé originální nápisy a tvary, některý jsou docela vtipný. Jsou to asi dva roky, kdy jsem si v Calzedonii koupila punčochy, které jsou do půli stehen černé, vypadají teda spíš jako podkolenky, decentně je do černé barvy zasunuta pistolka a zbytek už je transparentní černý. Takže když vám vykoukne stehno a na něm pistolka vypadá to vtipně. Třeba Calzedonia má v nabídce hodně tipů, a pokud se vám zdá být Calzedonia dražší, běžte do Tezenis nebo HM a seženete skoro ty samé za půlku ceny.

 

 

Velký trend jsou děrované punčochy, které ale můžou vypadat v některých případech dost lacině. Proto k nim radši volte umírněnější outfit. Vůbec se nebojte, všeobecně k punčochám, vzít přes den tenisky. Podpatek není nutnost, ale má něco do sebe:) Samozřejmě záleží na situaci, pokud se chystám na večírek, zvolím podpatky a jestli chci celý den běhat po městě, sáhnu po teniskách.