Dnes bych vám ráda představila výbornou kosmetickou značku Éminence Organics, která je úplně ale úplně čistá, bez jakékoliv chemie. Je to takové dokonalé papání pro naši pleť a pokožku. Kdo si myslí, že čistě organická bio kosmetika nefunguje na zralejší pleť, ten se plete a měl by vyzkoušet ošetření od Éminence. Ihned po ošetření vás totiž čeká v zrcadle příjemná podívaná a viditelná změna.

 

 

Éminence Organics vznikla v roce 1958 a má za sebou obrovský výzkum a znalost bylin, přírodní medicíny a botaniky.

Tato kosmetika neobsahuje žádnou vodu, co to znamená v praxi?  Veškeré tekutiny jsou z ovocných a rostlinných džusů, to ji dává obrovskou koncentraci. Pokud kosmetika obsahuje vodu, nemůže vlastnit certifikaci BIO.

Botanické složky obsahují dobré enzymy, hormony, peptidy, kolagen, jsou nejpodobnější složkám, které produkuje naše tělo a tudíž dodáním těchto látek do pokožky okamžitě ukazuje výsledky.

Ovocné kyseliny jako hyaluronová, peptidy, kolageny, to vše najdeme v rostlinách, bylinách, ovoci a to v podobných velikostech molekuly, tak aby produkty prošly do jednotlivých vrstev pokožky.

Vyzkoušela jsem už několik produktů a přijdou mi až zázračné. Sama jsem ani nemohla uvěřit, že takhle fungují, až jsem to viděla na vlastní oči.

Dnes vám napíšu o třech produktech.

 

 

Netřeskový čistící olej

Tohle je luxusní záležitost určená pro čištění pleti. Jemný čistící olej nevtíravé a čisté vůně dokonale odstraní make up a nečistoty z pleti. Stačí nanést malé množství na navlhčenou pleť a krouživými pohyby masírujte pleť dokud není úplně čistá. Olej je k pleti šetrný a pleť je po odlíčení vláčná a jakoby plná. Olej je plný hydratačních slunečnicových a jojobových olejů, rozjasňujícího netřesku a komplexu „Microgreens“. Po očištění bude tedy vaše pleť i dostatečně hydratovaná a budete mít příjemný pocit vyživené pleti. Oleje stačí opravdu jen malinko, a tak vám balení vydrží na dlouho. Teď na zimu, kdy budou venku nízké teploty je tento olejový způsob čištění ideální. Nestane se totiž, že se pleť vysuší. Což si nepřejeme nikdo. Hlavní složkou je netřesk, rostlinka, kterou každý známe a máme ji mnozí i na zahradě. Netřesk má hydratační a zvlhčující účinky, rozjasní a revitalizuje vzhled pokožky, snižuje výskyt zarudnutí tedy zklidňuje celkově pokožku.

 

 

Mangostan obnovující koncentrát

Opět výborná věc na zimu! Mangostan je totiž super ovoce, které pleť ochrání před vysušením a nechá ji dostatečně vláčnou a rozjasněnou. Tento obnovující koncentrát se používá jako sérum, takže první ochranná vrstva. Koncentrát podporuje obnovu pleti a minimalizuje póry. Pro moji T zónu ideální. Zase tady stačí velmi málo produktu, jedna nebo dvě pumpičky, které se nanesou na vyčištěnou a lehce navlhčenou pleť. Konzistence je jemná krémová, moc příjemná.

 

Netřeskový krém

Trojici doplní regenerační krém s netřeskem. Krém je výživný a pleť hezky zklidňuje, zároveň ji udržuje vláčnou a dodává jí tón. Konzistence je krémovo – gelová, se specifickou vůní, která nemusí každému sedět. Mně vyhovuje, voní mi čistotou. Řekla bych, že pleť lehce zmatňuje. Krém obsahuje vysoké množství vitamínu C, který působí jako antioxidant. Malé množství krému jemnými krouživými pohyby nanesu na vlhkou pleť, nezapomínejte na krk a dekolt, i o tyto části je potřeba pečovat.

Éminence Organics/ web

Éminence Organics/ facebook