Musím se s vámi podělit o osobní zkušenost s tímto zázrakem! 

Pro ty, co se nebojí, mám vzkaz – odhoďte žiletky a jděte do toho! Pro mě je to jedna z nejlepších kosmetických služeb!

Na epilaci cukrovou pastou už chodím přes dva roky a světe div se, dosáhla jsem toho, že když mi narostou nějaké chloupky, tak jsou téměř neviditelné.

Teď už epilaci absolvuji jen jednou za 2 měsíce. A to jen kvůli vlastnímu pocitu, protože jsem si zkrátka zvykla na holou a hladkou kůži.

Co vás asi bude nejvíc zajímat a na co se mě také všichni ptají, jestli to bolí... Nebudu tvrdit, že vůbec nic neucítite, ale rozhodně to není nějaká velká bolest, zkrátka se to dá úplně v pohodě vydržet. Plno lidí si tuto metodu spojuje s depilací voskem. Na vosk bych už po předchozí zkušenosti třeba nešla, protože to opravdu bolelo..

435e1b0ed0833e7f259fb6f0eb84b752

Rozdíl je v tom, že cukrová pasta se nelepí na kůži, tím pádem ji při „škubnutí“ netahá a chloupky se trhají po směru růstu. U vosku je to proti směru růstu.

Před prvním epilováním byste se neměly minimálně týden holit. Po první epilaci je už chloupek oslaben a není potřeba čekat na nějakou určitou délku choupku, pasta pak zachytí i ty velmi krátké.

Depilované místo vám kosmetička vydesinfikuje a zasype pudrem proti podráždení pokožky, poté následuje nejmíň příjemná část, a to nanesení pasty. V podstatě na vás rozetře teplý nebo studený „med“ na požadované místo, což trošku tahá. Pak přijde onen „škub“, to ani nepocítíte ale hned uvidíte ten rozdíl:)

Cukrová pasta je přírodní materiál, takže se mohou nechat epilovat i alergici a lidé trpící ekzémem. Při pravidelném epilování chloupek slábne a může i přestat růst úplně.

Můžu tuto metodu jen doporučit! A to jak ženám, tak mužům. Epilovat se dá vše, nejčastější místa jsou podpaží, ruce, nohy a intimní partie. Páni pak nejvíce chodí na epilaci zad.

Poslední důležitá věc – vybrat si tu správnou kosmetičku, která vám epilaci provede. Možná se vám zdá, že by to zvládl každý, ale není tomu tak. Chce to člověka, který má už nějakou praxi za sebou, je rychlý, takže vy vlastně ani nic nepostřehnete a tím pádem je vše bez bolesti!

Mou odbornicí je:

Paní Jindra Šiborová, pracuje v salónu Golden hair a zde je na ni kontakt : 420 731 543 760