Girlzzz, mám pro vás krásnej, třpytivej fashion tip na léto od Swarovski. Oblíbila jsem si jejich namotávací náramky, které na ruce vypadají luxusně! Náramky jsou posetý kamínky, který se blyští na dálku.  Vybírat se dá z několik variant, mnoho barev, velikosti kamínků, no prostě každá si najdeme ten svůj.

image

U mě vyhrály drobný kamínky na béžové kůži. Od té doby, co ho mám jsem si ho skoro nesundala z ruky. Hodí se totiž téměř ke všemu. Náramek má jednoduché zapínání, které si zvládneme zapnout každá sama, je na dvojité obmotání, takže náramek je i dost široký, a to se mi zrovna líbí. Je lehoučký, nezavazí, v podstatě o něm nevíte. Což je pro mě dost důležitý, byla bych jinak nervózní.

image

Další můj favorit byl tento krasavec z tmavě hnědé kůže, kde už můžete vidět kombinaci barev i velikosti kamínků. Možná kdyby byla zima, jdu do něho. Je takový víc elegantní. Jsem zastánce spíš zemitých barev, takže jsem sáhla po těchto dvou. Vy si ale můžete vybírat ze spousty různých barviček.

image

V poslední době jedna z nejoblíbenějších barev – šedá, je ve Swarovski hned v několika kombinacích, s bílými kamínky je prostě nádherná! Dá se skvěle kombinovat, takže se taky hodí téměř ke všemu, ať už vyrazíte v džínách a tričku nebo v šatech..

image

A tady už jsou další více elegantnější kousky. Je jich tam daleko víc, takže pokud se vám tento styl líbí, neváhejte se stavit do Swarovski na náměstí Svobody a vybrat si ten svůj. Všechny náramky jsem nafotila právě tady. Myslím, že takový náramek může být i pěkným dárkem.

Swarovski najdete na náměstí Svobody 13

Swarovski Brno/ facebook