Holky, dnes to bude hlavně pro vás, které milujete sukýnky! Mám pro vás tip na jeden krásný a ojedinělý kousek. Tylové sukýnky už několik let dobývají svět a to v mnoha barvách, které si jen dokážete představit. Co se týče barev, tak jsem zůstala trošku víc při zemi a zvolila bílou. Dá se totiž skvěle nakombinovat! Působí jemně a čistě.

Nejdřív jsem k ní zvolila rudý lehoučký vršek, který byl sám o sobě zajímavý, byl zavinovací.

image

Nebála jsem se toho a vzala k nim jen conversky, takže pohodlnost zaručena. A dokonce to vypadá fakt dobře. Takže pokud si sukýnku chcete vzít třeba na nějaký koncert nebo procházku po městě, rande, tak klidně jdete jen do tenisek.

image image

 

Druhý styling byl taky odlehčený, nic extra honosnýho, necítila bych se v tom! Ale už jsem vklouzla do lodiček. Červený top, vyměnila za tílko ve starorůžové barvě, abych tak zklidnila toho býka v sobě:)) no a na to si oblíkla ještě riflovou bundičku. Myslím, že obě dvě varianty jsou nositelné.

image imageimage

Co na sukýnku říkáte? Vyrazily byste si v ní nebo na ni nemáte odvahu? Musím teda poznamenat, že kolem sebe potřebujete trošku víc prostoru než normálně a naučit se v ní pohybovat, tak aby kolem vás všechno nepopadalo:) Ale zase se budete cítit výjimečně! Však si vzpomeňte na Carrie v Sexu ve městě, ta si takových sukýnek a šatiček užívala a vypadalo to fantasticky, tak se toho nebojte!

Sukýnku zakoupíte v POSHme.

Foto: Petr Joura