Hezký ráno, dnes pro vás mám pozvánku na festival Live Yoga Love Brno, který se bude konat 2. až 4. listopadu v Místodržitelským paláci!

O co půjde?

Jak už z názvu vyplývá, hlavním tématem bude jóga! Budete si moct zacvičit s českými i zahraničními lektory, ale lekce tu budou mít i brněnští lektoři z brněnských studií.

Motem letošního 5. ročníku je – Jsme si blíž! Myšlenka, která vychází z touhy ukázat, že i když navenek vypadáme rozdílně, všichni máme stejný zájem, být šťastní. Všichni hledáme odpovědi na stejné otázky.

Zažijete jógu a meditace, setkávání a pocit sounáležitosti, hudební a umělecká představení, přednášky, jarmark a gurmánskou veganskou kuchyni. Přímo v srdci města Brna, kde život půjde dál svým rychlým tempem, ale u nás se na chvíli můžete zastavit, spočinout a jen tak být. I když si můžete myslet, že jste na vše někdy sami, tak s pravidelnou, upřímnou a oddanou praxí víte, že za sebou máte celý kmen praktikujících. A proto…Jsme si blíž…

Akce je vhodná i pro ty, kdo se s jógou teprve seznamují nebo by se seznámit chtěli. Možná si právě tady vyberete svého lektora, který vám bude vyhovovat.

Festival pořádá brněnské studio jógy Yoga Lokah, Zelný trh 11.

Program najdete na webu festivalu www.lylb.cz

Předprodej vstupenek na www.smsticket.cz