Už od středy se bude v nákupním centru AVION Shopping Park Brno konat zajímavá akce s názvem Zdraví v akci.

Je pro všechny, kteří se rozhodli vzít zdraví svoje i celé rodiny do vlastních rukou a užívat si spokojeného života se špetkou moderního životního stylu.

Pětidenní akce promění obchodní pasáž v relaxační lázně, diagnostickou ordinaci, kulinářskou kuchyni, stylovou kavárnu nebo třeba oázu klidu.Načerpáte tělesnou i duševní energii. Dozvíte se zajímavé informace z oblasti zdraví a prevence bez nutnosti studovat množství knih a odborných časopisů.

Smích, který spolehlivě léčí, obstará Tomáš Matonoha ve svojí Stand up Comedy Show. K dobré zábavě patří rozhodně dobré jídlo a pití. Naučíte se jak správně připravit šťavnatý steak, který společně ochutnáme v několika variacích.

 

Budete překvapení, v čem se dá připravit chutná káva, kolik alternativních způsobů ještě neznáte a jaké jsou zdravotní benefity přiměřené konzumace tohoto opěvovaného nápoje.
O naše těla bude pečováno procedurami jako v opravdových lázních. Na vlastní kůži v rukou přítomných odborníků ochutnáte lázeňské procedury jako je kryoterapie, různé masáže, termoterapie a další.

V oáze relaxace objevíte nejen zajímavé stromy, ale také kamenné sošky přírodních božstev s vysvětlením jejich symboliky. Ukázky stavební medicíny dle zásad Feng Shui, aby i vaše bydlení bylo opravdu zdravé. Dozvíte se, co je to „elektrosmog“ a jak jej vytěsnit z našich každodenních životů. Budou vám představeny harmonické tvary domů a dekorací, jež podporují život člověka. Zároveň jsou připraveny inspirativní tipy jak podpořit celkové zdraví přes prostor kolem nás.

Součást programu je i soutěž v planku, která dá možnost všem změřit síly s ostatními, ale hlavně pomoci potřebným. Každou sekundu, kterou vydržíte v tzv. planku, lidově řečenu „v prkně“, bude proměněna  v 1,- Kč. Společný cíl je, naplankovat alespoň 10 000 sekund a tím finančně podpořit charitativní a nadační organizace.

Ve středu se na festivalu objeví Michal Krčmář, který sebou doveze stříbrnou olympijskou medaili ze ZOH Pchjongčchang 2018! Bude tu mít svoji autogramiádu a když budete chtít, můžete se s ním i vyfotit.

Festivalu se zúčastním i já, a to ve středu v 15h , kdy budu připravovat steaky, tak jestli se chcete pobavit, dojděte se podívat.

Zdraví v akci/ facebook