Skvělá zpráva pro všechny z vás, kteří máte rádi trhy a rádi na nich nakupujete! V Brně jich moc nemáme, což je škoda, ale naštěstí se ten jeden z největších rozhodl, že bude od září na značkách každou sobotu. Jsem za to ráda, atmosféru trhů zbožňuju a asi jako každý milovník jídla mám ráda kvalitní a čerstvé potraviny, které na trhu dostanete.

image image image

FoodPark najdete každou sobotu na Malé Americe. Co od něj očekávat?

Ucelený sortiment potravin nejvyšší kvality a vše pro víkendové vaření. Kromě masa, uzenin, sýrů a pečiva tady najdete domácí marmelády, sirupy, čerstvou kávu i čaj. Ovoce, zeleninu, koření a nevšední ingredience střídají ty nejlepší výrobky pro zdravou výživu a nejnovější trendy. Myslí se i na celiaky, kteří si taky přijdou na své. Milovníci pozdních snídaní či obědů jsou srdečně zváni na domácí speciality či neokoukané laskominy z celého světa. Pro čokoholiky a ty, co neodolají sladkému, je připraven výběr z nejlepších čokolád, čerstvé dorty, raw zákusky či zdravé snídaňové směsi.

image image image image imageimage

Doporučuju vyrazit v dopoledních hodinách a nejlépe naplánovat, že si na trhu dáte i oběd! Výběr je veliký a nevíte co ochutnat dřív.

Pro aktuální informace sledujte Food Park na facebooku.